חתונה בירושלים

תחת קטגוריה Uncategorized

חתונה בירושלים

אין ספק שחתונה היא אחד האירועים המשמעותיים בחיינו. ישנם המון מיקומים יצירתיים ומקוריים בהם חוגגים היום חתונות, אך לאורך כל השנים, יש מקום אחד שאי אפשר להתחרות בערך הייחודי שלו לעריכת חתונות, עיר הבירה הנדירה שלנו. עדיין מתלבטים? הנה כמה תשובות לשאלה למה לערוך חתונה בירושלים?

מה כל כך מיוחד בחתונה בירושלים?

מלבד היותה עיר הבירה של ישראל, כולם מכירים את ההיסטוריה המרתקת של העיר שכל העולם נושא אליה פנים. כל פינה, סמטה ואבן עטופים במורשת מדהימה של מסורות בגוונים וניחוחות שונים, עמים, אומות ודתות שלא מוותרים על שייכותם לפיסת הקרקע הקדושה של ישראל. עכשיו תחשבו שאת האיחוד שלכם בברית הנישואים אתם יוצרים כאן, על אדמות העיר המשמעותית ביותר של העולם… אין מקום יותר מרגש ומיוחד.

איפה אפשר לערוך חתונה בירושלים?

כידוע, יש לא מעט גני אירועים בירושלים אך מלבד האולמות המפוארים וגני האירועים הייחודיים, לירושלים יש את האפשרות להציע את החתונה המרגשת מכל – חתונה בכותל. כמובן שמדובר באירוע יחסית קטן, אך טקס החופה יכול להיערך ברחבה והמסיבה עצמה באולם או בגן. מלבד זאת, ירושלים מתהדרת בבתי מלון מדהימים ביופיים ואיכותיים במיוחד שכן אלפי תיירים מהארץ ומהעולם מבקרים בה כל השנה. רוב בתי המלון מציעים לערוך אירועים, ביניהם חתונה באולם השייך למלון. כך תוכלו להתארגן ואפילו לישון בעצמכם ולהלין את האורחים באותו מקום בלי לתזז כל היום.

מה אם האורחים שלנו יתלוננו שזה רחוק?

אם אתם לא תושבי העיר, אך חולמים להתחתן בעיר מלאת האמוציות הזאת, אפשר לארגן הסעה מרוכזת מכל מקום למי שקשה לו לארגן תחבורה. עלות ההסעות אינה יקרה יחסית להגשמת החלום המרגשת. כמו כן, ניתן לדאוג לסידורי לינה בבתי אירוח לא יקרים אך עדיין מפנקים או בבתי מלון שממוקמים בדרך כלל במרכז העיר. ואם מישהו יתלונן, תאמרו לו שישקיעו בכם מעט כי שחתונה זה לא כמו יומולדת שחוגגים פעם בשנה, אתם שואפים להתחתן רק פעם בעידן.

איך אפשר לנצל את המיקום למהלך כל יום החתונה?

לא משנה כמה תחפשו בכל הארץ היפה שלנו, לירושלים יש את הלוקיישנים הייחודיים ביותר לצילומים. אבנים ומבנים מרהיבים ביופיים, עתיקות עתירות היסטוריה ורגש, שווקים ססגוניים, סמטאות שרואים רק בסרטים, גנים פורחים ומדשאות ירוקות, הרים ויערות ועוד. חוץ מזה, נצלו את היום ובמקום לשרוץ בבוקר, בקרו בכותל ובקשו בפתק קטן שהאירוע יתקיים בהצלחה וכמתוכנן.

מאמרים אחרונים מומלצים