איך לבחור תקליטן לחתונה בכמה צעדים פשוטים?

תחת קטגוריה DJ

ליום המושלם שלכם, יום החתונה, אל תשכחו ללהק את התקליטן הטוב ביותר עבורכם. בין אם זה לקבלת האורחים או לרחבת הריקודים ליהוק תקליטן מתאים לחתונה שלכם מספק אווירה מדהימה לאירוע ומקפיץ אותו בצורה מטורפת.

איך בוחרים DJ?

יש כמה דברים שצריך לשקול לפני שבוחרים DJ, תקליטן לחתונה שלכם. קודם כל, למצוא תקליטן עם הציוד המתאים לאירוע. זה יבטיח שהאירוע שלכם יישמע בצורה מקצועית ומרשימה שכל האורחים יישמעו בצורה מתאימה. זה גם חשוב לדעת אם הם מביאים ציוד משלהם או אם אתם צריכים להביא את הציוד. DJ אלי בלישה מגיע רחבה וציוד ברמה הגבוהה ביותר כפי שניתן לראות כאן.

אחר כך, אם צריכים לשאול את עצמכם אם יש התאמה מקסימלית בין התקליטן לרצונות שלכם ליום המיוחד ביותר שלכם. האם התקליטן יעבור איתכם על השירים לפני, יענה לבקשות שלכם? כל השאלות הללו הן קריטיות לקבלת ההחלטה החשובה הזו- איזה תקליטן ללהק לחתונה שלכם.

דו שיח מוצלח עם התקליטן יבטיח שתיישרו קו בעיין המוסיקה.

מה צריך לדעת כדי ללהק DJ לחתונה שלכם?

לבחור DJ תקליטן לחתונה זו אחת הבחירות המהותיות לחתונה שלכם שגם ככה גדושה בהחלטות חשובות. אפשר לדמיין מה קורה אם מעסיקים את הDJ הלא נכון לתפקיד. יותר חשוב מכך, הDJ בחתונה שלכם, מכל האנשים המקצועיים שאתם מעסיקים בחתונה שלכם, הוא כנראה בעל ההשפעה הגדולה ביותר על איך החתונה שלכם תראה (ותשמע…).

התקליטן הוא מי שמעצב את האווירה של החתונה שלכם. DJ חתונות טוב יוכל לקרוא את הקהל והאווירה ולדעת איך לעצב אותה: להקפיץ את הקהל או להלהיב אותו בשמחה שלכם. מצד שני, DJ לא טוב, תקליטן לא מקצועי, יכול להרוג את האווירה של המסיבה החשובה ביותר בחיים שלכם.

אז, כדי להבטיח שאתם תלהקו את הDJ הטוב ביותר עבור החתונה שלכם, הנה כמה עצות שחייב להתחשב בהם לפני שבוחרים DJ לחתונה.

אלי בלישה תקליטן לחתונה בירושלים

עצות לבחירת תקליטן לחתונה

1. השתמשו בהמלצות

כמו כל איש מקצוע לחתונה שלכם, גם את הDJ צריך לתחקר לפני. תשאלו אנשים שעבדו עם התקליטן בעבר או חפשו המלצות (בפייסבוק, באתר וכו') של התקליטן לחתונה שלכם. הDJ הכי טוב יקבל המלצות מקיר לקיר. חשוב לזכור שהמלצות יכולות להיות מגוון ושנות מאד וכדאי להתחשב יותר בהמלצות שנוגעות לסוג החתונה שלכם או לפחות לסוג האירוע שאתם מתכננים. ההמלצות שלי מופיעות כאן.

2. היפגשו וראיינו את ה DJ לחתונה

זה חשוב מאד לפגוש את התקליטן, ה DJ לפני שאתם מלהקים אותו לחתונה שלכם. אתם צריכים לראיין כמה תקליטנים לפני שאתם בוחרים. הכנתי כאן עבורכם רשימה של השאלות שאתם צריכים לשאול כל DJ לפני שאתם מלהקים אותו לחתונה שלכם. חשוב מאד שהתקליטן שאתם בוחרים יהיה עם אותו ראש כמוכם וידע להיות גמיש לבקשותיכם.

3. התחשבו בתקציב החתונה

ישנם תקליטנים מאד יקרים היום, ויש כאלה שהם מאד זולים. לא בהכרח הDJ היקר הוא יותר טוב והDJ הזול פחות טוב. יחד עם זאת, אין ספק DJ מקצועי, מנוסה ומבוקש, כזה שבטח תרצו לחתונה שלכם, ייקח קצת יותר כי יש לו את הניסיון הדרוש לבצע חתונות על בסיס יומיומי. התחשבו בתקציב והקציבו את המחיר הראוי שאתם מוכנים לשלם על המוסיקה באירוע שלכם.

4. לכו עם האינסטקטים

כמו צלם למשל, לכל תקליטן וDJ יש את הסגנון הייחודי שלו, לפני שאתם בוחרים DJ לחתונה שלכם, תחשבו כמה הטעם והסגנון שמשתקפים בראיון שעשיתם עם הDJ מתאים לסגנון שלכם. עדיף ללכת עם DJ שמרגיש לכם נכון יותר מאשר הDJ היקר יותר או המבוקש יותר.

 

את המאמר כתב DJ אלי בלישה – תקליטן לאירועים בירושלים

מאמרים אחרונים מומלצים