עיצוב חופה – איך עושים את זה?

תחת קטגוריה אולמות אירועים בירושלים

עיצוב חופה

דמיינו לעצמכם את הרגע הבא: כל האורחים ממינים בהתרגשות, השיר שלכם מתחיל להתנגן ברקע, האווירה מדהימה ואתם, אוהבים ונרגשים אוחזים ידיים וצועדים לעבר החופה. המצלמות מופנות כלפיכם, הקהל נרגש ומלווה אתכם במבטים אוהבים, ההורים הנרגשים מוחים דמעה, ואתם בשיא הערב שלכם עומדים להיכנס בברית הנישואין. רגע, לא שכחתם משהו? מה עם החופה? לרגל החתונה עולות שאלות רבות בנושא העיצוב ונדמה שאחת החשובות ביניהן היא עיצוב החופה.

שאלה עיצובית

אולמות אירועים בירושלים
כל זוג שעומד לבוא בברית הנישואין צריך לשאול את עצמו כמה וכמה שאלות עיצוביות. נדמה שמעולם לא נתנו דעתם גברים רבים כל כך לנושא עיצובי כלשהו כמו לקראת חתונתם. עיצוב שמלה, עיצוב חליפה, עיצוב הזמנות ועוד כהנה וכהנה משימות עיצוביות. אחד הדברים שיש לשים לב אליהם במיוחד לקראת החתונה הוא כמובן עיצוב החופה. משום כך לקראת החתונה כל זוג צריך לשאול את עצמו כמה שאלות חשובות בהקשר זה.

איזו חופה

לאיזו חופה הייתם רוצים להיכנס- חופה סטנדרטית או מעוצבת? חופה מושקעת שמבטאת את הקשר הנפלא שיש לכם או כזו ששימשה את אותו זוג שהתחתן כאן לפני כמה ימים? כדי ליצור את האפקט המיוחד באמת של רגע השיא בחתונה שלכם כדשאי לתת את הדעת על עיצוב החופה. ישנם אולמות וגני אירועים שמציעים עיצוב חופה משל עצמם. כאן כשאי לבקש לראות עיצובים קודמים מחתונות קודמות. ייתכן שתתחברו לקו העיצובי שמציע המקום אך מאד יכול להיות שתמצאו שהעיצוב אינו לפי רוחכם.

 

החלטה מושכלת

כך או כך כדאי לקבל החלטה בשלב מוקדם כדי לאפשר לעצמכם למצוא מעצב או מעצבת חופות שייצרו לכם את החופה המושלמת לקראת החתונה. עיצוב חופה כולל את עיצוב הבדים, יצירת שביל שמוביל אל החופה, הצבת עמודי תאורה בדרך לחופה, הצבת פרחים בדרך לחופה, וכל מה שמבנה את המעמד והופך אותו למיוחד. בחירת הבד היא חשובה ומייצרת משמעות ואת זה תוכלו להרגיש מיד כשתגיעו למעמד המרגש. חשוב הזכיר כי עיצוב חופה הוא תחום בפני עצמו ולכן אם תגיעו למעצב מקצועי תוכלו לקבל תוצאה מדהימה ביופייה שתשתרג את החוויה כולה.

593A4917

מי שאהב את זה, אהב גם את המאמרים האלה